Новорічні Свята в ДНЗ №550

Новорічні Свята в ДНЗ №550

Шановні батьки!

Добігає кінця іще один рік. Попереду – святкова пора з улюбленим Новим роком та Різдвом, яких усі очікують з нетерпінням. У серцях кожного – передчуття дива, надія на здійснення заповітних бажань.

Колектив дошкільного навчального закладу №550 вітає усіх батьків із новорічними та Різдвяними святами! Бажаємо щоб у новому 2014 році усім жилося краще, щоб полишили вас усі негаразди, щоб наступний рік приніс вам гарні новини, бажання і віру у те, що завтра буде краще, ніж було учора. Нехай усі ці бажання і сподівання здійсняться. Адже нічого незвичайного в цьому немає, бо реалізація бажань залежить від нас самих. А тим, що ви, батьки, у нас небайдужі, цікаві, творчі, нікого не здивуєш. І що частіше спілкуємося з вами, батьками наших вихованців, то більше в цьому переконуємося.

Наш колектив з великою любов'ю та повагою ставиться до кожного з вас, наші любі батьки, до ваших-наших діточок. Ви високо оцінили наш навчальний заклад, віддавши на виховання своїх діток у нинішній непростий час. Для нас це – не лише висока оцінка попередніх наших досягнень, а й значний аванс, величезна відповідальність перед вами, батьками. Дякуємо вам за довіру! Обіцяємо і надалі приємно дивувати вас.

Наш дошкільний навчальний заклад постійно розвивається, оновлюється, разом з тим дотримується усталених принципів, завдяки яким здобув вашу любов і повагу. Візитною карткою дошкільного навчального закладу №550 стали «Дні відкритих дверей», під час яких ви знайомитесь з життєдіяльністю ваших дітей та освітньо-виховним процесом із середини.

Незважаючи на передсвяткову метушню, підготовку до святкувань, ми раді запросити вас, шановні батьки, завітати на Тиждень новорічних свят, які відбудуться з 24.12 по 30.12.2013 року в музичній залі дошкільного навчального закладу. Про дату і час проведення, підготовку до свята вас особисто повідомлять вихователі вашої вікової групи. В разі непередбачуваних ситуацій в графіку проведення святкових ранків можливі зміни, уточнюйте, будь ласка.

Залишайтеся з нами, шановні батьки! Сили вам, оптимізму, натхнення, успіхів і нових звершень! Нехай новий рік буде для вас щедрим на добро, здоров'я, радість!

З повагою колектив дошкільного навчального закладу № 550.