Як побороти агресивність

Як побороти агресивність

Багато дітей проходять період (між двома і чотирма роками) коли удари і доторкання є формою спілкування, часто єдиною для вираження того чи іншого свого стану (наприклад: „Я серджуся” або „Я хочу ось це”). Не володіючи даром мови і, таким чином, не вміючи інакше виразити свої бажання і прохання, вони схильні звертатись за допомогою до кулаків або гострих дитячих зубів. Не дивлячись на те, що це нормальна стадія розвитку дитини, подібна агресивність може перетворитись на звичку.

Як зростити обдаровану дитину

Як зростити обдаровану дитину

Хочете зростити обдаровану дитину?
Тоді пропонуємо Вам на допомогу поради Девіда Льюїса, англійського філософа, який узагальнив досвід тисячі родин, в яких є обдаровані діти. 

Виховуємо у дітей самостійність

Виховуємо у дітей самостійність

Кожен з батьків, звісно, прагне, щоб його дитина стала самостійною людиною. Але нерідко трапляється так, що син або донька виростають, створюють свою сім'ю, виховують власних дітей, але так і залишаються залежними, безпорадними в скрутних ситуаціях, як кажуть, «несамостійними».

Як ставитися до раннього навчання?

Як ставитися до раннього навчання?

Як до певної системи — досить стримано, з великою пересторогою. У цьому віці в дитини відбувається становлення всіх систем організму. Вони бурхливо розвиваються.