Прийом дітей до ДНЗ

Електронний запис до дошкільного навчального закладу

Прийом дітей до ДНЗЗ метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, в межах функцій орану місцевого самоврядування, Наказ Київської міської державної адміністрації «Про затвердження Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 27 березня 2014 року за N184.

Відтепер батьки маленьких киян можуть легко записати своїх дітей до дитячого садочка. Передусім, необхідно визначитися, у який саме заклад хотіли б записати свою дитину. Для цього потрібно зайти на сайт www.dnz.kiev.ua,ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста, переглянути детальну інформацію про них і заповнити форму заяви, вказавши номери бажаних установ.

Для входження в систему та успішної операції рекомендовано використовувати наступні веб-браузери: «Google Chrome», «Internet Explorer 9» та «Internet Explorer 10».

Кожен дитсадок в системі має свій унікальний номер. Зауважимо, що нумерація шкіл-дитячих садків та навчально-виховних комплексів починається з № 1001.

Зареєструвати дитину також можна за адресою:

Харківське шосе, 168-К, кабінет №22, №24
Години прийому: щовівторка з 15.00 до 18.00, щочетверга з 10.00 до 13.00
тел. (044) 562 66 08

При цьому необхідно пред'явити:

  • оригінал свідоцтва про народження дитини;
  • документ, який встановлює особу заявника;
  • документи, які підтверджують усиновлення чи встановлення опіки, якщо заява подається усиновлювачами чи опікунами;
  • документ, що підтверджує віднесення заявника до пільгової категорії;
  • дозвіл на обробку персональних даних.

Після підтвердження інформації реєстратор видасть довідку про запис до реєстру майбутніх вихованців.

Крім того, після завершення реєстрації дитині присвоюється персональний обліковий запис у електронній системі з відповідним ідентифікатором користувача (логіном) та тимчасовим паролем для доступу.

За логіном можна заходити до внутрішньої частини порталу за адресою: www.portal.microsoftonline.com  (розділ «Сайт групи», рубрика «Стан запису») та відслідковувати хід просування власної черги.

Під час першого входу до порталу користувачеві буде запропоновано змінити тимчасовий пароль на особистий, секретний постійний пароль.

У разі наявності вільного місця в одному з бажаних навчальних закладів керівник дитячого садочка зараховує дитину на підставі: письмової заяви батьків або осіб, які їх замінюють, медичної довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати ДНЗ, довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення та свідоцтва про народження.

                Відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 (із змінами) прийом дітей в ДНЗ здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:  заяви батьків або осіб, які їх замінюють; медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; свідоцтва про народження дитини.

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про запровадження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 23.05.2013 №760 прийом дитини до навчального закладу здійснюється тільки у разі  вільного місця в дошкільному закладі та згідно черги в електронному реєстрі.