Прийом дітей до ДНЗ

Електронний запис до дошкільного навчального закладу

Прийом дітей до ДНЗЗ метою створення рівних умов для забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти, в межах функцій орану місцевого самоврядування, Наказ Київської міської державної адміністрації «Про затвердження Порядку електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 27 березня 2014 року за N184.

Відтепер батьки маленьких киян можуть легко записати своїх дітей до дитячого садочка. Передусім, необхідно визначитися, у який саме заклад хотіли б записати свою дитину. Для цього потрібно зайти на сайт http://www.osvita.kievcity.gov.ua ,ознайомитись зі списком комунальних дитсадків міста, переглянути детальну інформацію про них і заповнити форму заяви, вказавши номери бажаних установ.

                Відповідно до п.6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету  Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 (із змінами) прийом дітей в ДНЗ здійснюється керівником протягом календарного року на підставі:  заяви батьків або осіб, які їх замінюють; медичної довідки про стан здоров’я дитини з висновком лікаря що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад,  довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення; свідоцтва про народження дитини.

Відповідно до розпорядження Київської міської державної адміністрації «Про запровадження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва» від 23.05.2013 №760 прийом дитини до навчального закладу здійснюється тільки у разі  вільного місця в дошкільному закладі та згідно черги в електронному реєстрі.