Управління освіти Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД (ЯСЛА - САДОК) №550

 

Не чекай, що твоя дитина буде такою,
як ти, або такою, як ти бажаєш.
Допоможи їй стати не тобою, а собою.

ДНЗ №550 – дошкільний навчальний заклад загального розвитку дітей раннього і дошкільного віку (з 2 до 6(7) років) комунальної власності Дарницької районної у місті Києві державної адміністрації.

Дошкільний навчальний заклад № 550 побудовано у 2011 році у другому мікрорайоні житлового масиву Позняки. Урочисте відкриття закладу відбулося 30 серпня, а перших своїх вихованців дошкільний заклад прийняв 30 вересня 2011 року.

Дошкільний навчальний заклад розрахований на 14 груп, 260 дітей. У будівлі розташовані 2 групових приміщення для дітей раннього віку (від 2 до 3 років) та 12 групових приміщень для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 (7) років).

Режим роботи щоденно з 7.00 до 19.00, окрім суботи, неділі та святкових днів.

У закладі функціонують сучасний басейн, спортивна зала, музична зала. Навчально-виховну роботу з вихованцями здійснюють 29 педагогів (22 вихователі, 1 соціальний педагог, 1 практичний психолог, 2 музичні керівники, 1 інструктор з плавання, 1 інструктор з фізичної культури, 1 вихователь-методист). Із 29 педагогів - 23 мають вищу освіту, 6 - середню спеціальну профільну освіту.

Мова навчання – українська.
На першому поверсі розміщені медичний блок, харчоблок, пральня та прасувальна. Про здоров'я дітей, за їх фізичним розвитком та раціональним харчуванням піклується медичний персонал навчального закладу - старша медична сестра, сестра з дієтичного харчування та медична сестра басейну.

Для кожної вікової групи обладнано ігрові майданчики з тіньовими навісами, пісочниками, малими спортивними формами. Ігрові майданчики розмежовані зеленими насадженнями, квітниками.

Юридична адреса:
02081 місто Київ,
проспект П.Григоренка, 20-Б
тел. (044) 3329550
Директор: Собченко Людмила Євгеніївна